Critter Collection Balloon Dog Earring
22
Items sold in last 3 hours
We added you to this product's waitlist and we'll send you an email when the product is available.
Leave WaitlistThis product is currently sold out.
No worries! Enter your email, and we'll let you know as soon as it's back in stock.
38
People watching this product now!
| Closure | Plate (Thick Disc) |
|---|---|
| Collection | Critter Collection |
| Colour | Gold, Silver |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Plating | 18K Gold |
| Qty | Pair, Single |
| Threading | Externally Threaded |
| Gauge | 20G (0.8mm) |
| Post length | 6mm |
| Size | 6mm |
Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Critter Collection Balloon Dog Earring” Cancel reply
Related Products
£12.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£10.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£12.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£6.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£9.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£8.99 – £15.99Price range: £8.99 through £15.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£6.99 – £8.99Price range: £6.99 through £8.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£8.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£5.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.