*.❤︎₊ ⊹ Gothic Heart With Dangling Chain And Round Bead
£14.99
22
Items sold in last 3 hours
30
People watching this product now!
| Closure | ball |
|---|---|
| Collection | *.❤︎₊ ⊹ |
| Colour | Gold, Silver |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Qty | Single |
| Stone Colour | Clear |
| Threading | Externally Threaded |
| Gauge | 20G (0.8mm) |
| Post length | 6mm |
| Size | 9mm |
Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “*.❤︎₊ ⊹ Gothic Heart With Dangling Chain And Round Bead” Cancel reply
Related Products
£12.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£10.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£10.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£12.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£10.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£12.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£6.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£8.99 – £15.99Price range: £8.99 through £15.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£15.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.