Simply Beautiful Delicate Leaf Earring
£7.99
13
Items sold in last 3 hours
34
People watching this product now!
| Closure | disc |
|---|---|
| Collection | Simply Beautiful |
| Colour | Gold, Silver |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Qty | Single |
| Threading | Internally Threaded |
| Gauge | 18G (1.0mm) |
| Post length | 6mm |
| Size | 7mm |
Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Simply Beautiful Delicate Leaf Earring” Cancel reply
Related Products
£8.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£10.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£10.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£5.99 – £12.99Price range: £5.99 through £12.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£8.99 – £15.99Price range: £8.99 through £15.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£15.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
£6.99 – £8.99Price range: £6.99 through £8.99
Silver
Gold
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.